pdfToolbox

pdftoolbox_logo_poziome
pdftoolbox_news1

Callas pdfToolbox jest łatwym w obsłudze i jednocześnie najbardziej zaawansowanym oprogramowaniem do inspekcji (ang. preflight) i korekcji plików PDF na rynku. Wyłapuje i naprawia błędy drukarskie, spłaszcza przejrzystości, poprawia czcionki będące poza marginesami, konwertuje RGB do CMYK, porównuje różne pliki PDF, pokazuje pokrycia farbowe i wiele wiele innych…

System dostarczany jest w dwóch podstawowych wersjach pdfToolbox Desktop (Windows lub Mac) i pdfToolbox Serwer (Linux, Windows lub Mac). Obie wersje udostępniają podobną funkcjonalność, jednak tylko wersja Serwer potrafi wykonywać powtarzalne zadania całkowicie automatycznie. Więcej informacji nt. pdfToolbox serwer znajdziesz TUTAJ:

Uniknij pdftoolbox_4błędów produkcyjnych

Z pdfToolbox możesz utworzyć własne reguły preflight (kontroli jakości) lub polegać na predefiniowanych. Wiele z nich bazuje na międzynarodowych standardach takich jak ISO PDF/X lub specyfikacji Ghent. Jak świadectwo zaawansowanych możliwości i pewności, silnik preflight w pdfToolbox został licencjonowany przez Adobe do użytku w oprogramowaniu Acrobat Pro

pdfToolbox Desktop wspiera również Proof of Preflight zaprojektowany przez Grupę Ghent. Przechowuje on metadane preflight w pliku PDF i chroni je za pomocą podpisu cyfrowego. Dzięki temu łatwo udowodnić, że dostarczony plik faktycznie był poprawny lub nie został zmodyfikowany w procesie produkcyjnym.

Identyfikuj i naprawiaj problemy

pdftoolbox_5

Dla tych plików które nie przeszły kontroli jakości, pdfToolbox dostarcza unikatowej technologii wizualizacji, która przekazuje informacje o takich błędach jak wyjście grafiki poza spady, zbyt niska rozdzielczość czy niewłaściwa separacja obiektów. Te błędy są opisane wprost na pliku PDF dzięki czemu łatwo ocenisz czy można je poprawić lub czy wymagany będzie nowy plik PDF.

pdfToobox to jednak więcej niż tylko narzędzie do sprawdzania jakości, posiada również zestaw niezwykle łatwych w użyciu narzędzie do naprawy znalezionych błędów. Popraw transparentność, dodaj paski kalibracyjne, konwertuj kolorystykę…co tylko zechcesz.

Zobacz różnicę

Czy posiadasz wiele wersji tego samego pliku PDF i musisz znać wszystkie różnice między nimi? A może musisz poprawić plik np. poprzez osadzenie czcionki, ale chcesz mieć pewność że nie wywoła to innych zmian w pliku? Technologia wizualnego porównania przychodzi Ci z pomocą!

pdftoolbox_2

Po prostu otwórz obydwa pliki i użyj narzędzia porównania, by szybko zobaczyć wszystkie różnice między nimi. Różnice są pokazane wprost na pliku, możesz użyć narzędzia lupy aby dostrzec najmniejsze nawet szczegóły. Tej samej technologii możesz użyć aby porównać plik przed i po  zastosowaniu poprawek preflight. Masz pełną elastyczność!

Proces plany

Nie chcesz sprawdzać wszystkich swoich plików ręcznie? Oczywiście, że nie, dlatego pdfToolbox oferuje Ci wieloetapowe warunkowe przetwarzanie plików, oparte na zmiennych, które sam tworzysz. Teraz możesz stworzyć zautomatyzowane przepływy dla plików, które muszą być sprawdzone i/lub dostosowane do tych samych zmiennych, czyniąc Twoje przetwarzanie plików bardziej efektywnym czasowo.

Przykładowy proces plan w pdfToolbox
Przykładowy proces plan w pdfToolbox

Impozycja 

A co z impozycją np. broszur? Żaden problem! Z łatwością wykonasz te prace, możesz nawet logicznie podzielić arkusze na strony broszury. Zestaw bardziej zaawansowanych schematów impozycji jest dostarczony wraz z oprogramowaniem. Możesz dostosowywać je do swoich potrzeb lub tworzyć własne od podstaw.

Spróbuj sam! Z miłą chęcią przygotujemy dla Ciebie spersonalizowane demo! Możesz również samodzielnie pobrać wersje testową z naszej strony.

Dedykowana aplikacja czy plugin?

Bez względu na to z jakich narzędzi chcesz skorzystać pdfToolbox jest dostępny jako autorska aplikacja lub plugin dla Adobe Acrobat Pro. Jeśli więc przywykłeś do środowiska Adobe i nie chcesz zmieniać przyzwyczajeń, a jedynie skorzystać z możliwości jakie daje Ci pdfToolbox używaj go jako plug-inu.
Jeśli wolisz maksymalnie przejrzysty interfejs pdfToolbox lub po prostu nie posiadasz Acrobat Pro używaj dedykowanej aplikacji.
Możesz nawet korzystać z obydwu trybów na tym samym komputerze to zależy tylko od Ciebie.

pdftoolbox_3

Obsługuj wiele plików na raz

pdfToolbox został zaprojektowany, do korekcji i inspekcji jednego pliku na raz. Wiemy jednak, że nie raz możesz zostać zasypany toną plików od jednego klienta. Z pomocą przychodzi tryb obsługi grupowej, który pozwala pracować nad całym folderem plików na raz.
Pliki są automatycznie przenoszone do folderów „Sukces” lub ‘Błędne” w zależności od rezultatu kontroli jakości.
Oczywiście nie jest to zamiennik dla funkcji folderów obserwowanych w pdfToolbox serwer, ale wciąż pomoże Ci zaoszczędzić sporo czasu.

Dodatek callas DeviceLink

Jest to dodatek który pozwala na konwersje plików przez dosadzone profile DeviceLink więcej informacjo na ten temat możesz znaleźć tutaj.

Cena

1 Licencja pdfToolbox Desktop (Windows lub Mac) kosztuje netto 625 € (+ roczny maintenance 125 €), ale można go wynająć już w cenie 31,25 € miesięcznie!

Koszt netto wersji Serwer+Desktop (Linux, Windows lub Mac), to wydatek 5000 € (+ roczny maintenance 1000 €), ale można go wynająć już w cenie 250 € miesięcznie!

Minimalne wymagania systemowe

Mac: MacOS X (Intel), 10.13 or newer, 64-bit
Windows: CLI: Windows Server 2012 R2 / Desktop: Windows 10
Linux: tylko CLI: Debian 8 / RedHat RHEL7 / SuSE SLES11 / Inne dystrybucje Linuksa są również obsługiwane, jeśli wersja glibc wynosi co najmniej v2.12.

Aktualne wszystkie wymagania dla systemów Callas: https://www.callassoftware.com/en/system-requirements

Więcej informacji na temat pdfToolbox

Informacje publikowane na stronach producenta: https://www.callassoftware.com/en/products/pdftoolbox

Więcej informacji

Nowa wersja Callas pdfToolbox 15: https://www.printsoftware.pl/nowosci/nowa-wersja-callas-pdftoolbox-15/

Nowy raport preflight w pdfToolbox 14: https://www.printsoftware.pl/nowosci/nowy-raport-preflight-w-pdftoolbox-14/

Nowa wersja Callas pdfToolbox 14: https://www.printsoftware.pl/nowosci/nowa-wersja-callas-pdftoolbox-14/

Nowa wersja Callas pdfToolbox 13: https://www.printsoftware.pl/nowosci/nowa-wersja-callas-pdftoolbox-13/

Nowa wersja Callas pdfToolbox 12: https://www.printsoftware.pl/nowosci/nowa-wersja-callas-pdftoolbox-12/

Nowa wersja Callas pdfToolbox 11: https://www.printsoftware.pl/nowosci/nowa-wersja-callas-pdftoolbox-11/

Nowa wersja Callas pdfToolbox 9.4 już dostępna! Co nowego? www.printsoftware.pl/nowosci/nowa-werjsa-callas-pdftoolbox-9-4-juz-dostepna/

Sprawdzanie plików z pdfToolbox 9. To idealne narzędzie: www.printsoftware.pl/nowosci/sprawdzanie-plikow-z-pdftoolbox-9/

Kliknij i zamów prezentację interesującego Cię systemu
Kliknij i zamów prezentację interesującego Cię systemu