Harlequin RIP

Xitron Navigator Harlequin RIP jest najlepszą implementacją technologii Harlequin firmy Global Graphic’s . Dostarcza  działom prepress szybkich i dokładanych interpretacji plików PostScript, PDF I EPS. Navigator to najbardziej zaufana marka wśród całej architektury RIP z ponad 30000 instalacjami na całym świecie.

harleq_1

Na tym fundamencie powstał Navigator Workflow dodając wieloplatformowość  i zdolność kontroli z dowolnej stacji roboczej znajdującej się w sieci. Oprogramowanie może rozrastać się wraz z Twoją firmą, dzięki czemu zwiększasz wydajność utrzymując niskie koszty.

Niskie koszty – wydłuż okres użytkowania drogich systemów CTP, aktualizując jedynie to co naprawdę trzeba: oprogramowanie RIP!  Navigator RIP i jego moduły to najtańsze w wymianie komponenty, które utrzymają Twój system nowoczesnym i otwartym na nowe rozwiązania takie jak CS Cloud.

harleq_2

Dokładność – Nowa funkcjonalność PDF może sprawiać problemy starszemu oprogramowaniu RIP. Harlequin natywnie przetwarza pliki PDF dzięki czemu masz pewność, że takie funkcje jak transparentność są obsługiwane w pełni poprawnie. Zdecydowanie zmniejsza to ryzyko błędu, oszczędzając czas i pieniądze.

Dostęp z dozwolonego miejsca w sieci – Architektura klient/serwer zapewnia dostęp do prac z dowolnej stacji w sieci, a nie tylko urządzenia docelowego. Wieloplatformowość i zaawansowane funkcje bezpieczeństwa dają operatorom możliwość kontroli wprost z ich stacji roboczych.

Podgląd który nie wstrzymuje produkcji – Podejrzyj postęp RIP z dowolnej stacji roboczej, bez zatrzymywania procesu i produkcji. Wybierz z pośród wielokrotnego powiększenia, podglądu jednej lub wielu płyt, czy konkretnych kolorów. Zweryfikuj dane zanim trafią na płyty i zwiększą Twoje koszty.

Inteligentne śledzenie i wyszukiwanie prac – Navigator RIP dostosowuje się do Twojej firmy. Nie ważne jaki masz schemat nazywania prac, numerowania kart technologicznych, formatowania daty czy innych kluczowych danych, Navigator inteligentnie przeszukuje wszystkie elementy w czasie rzeczywistym. Nie trać czasu na wyszukiwanie prac w systemie!

RIPuj gdzie tylko chcesz – Xitron posiada reputację dostawcy doskonałego zamiennika dla oprogramowania korporacyjnej konkurencji. Jeśli chcesz zachować swoja obecną naświetlarkę, jednocześnie zwiększając swoje możliwości i produktywność Xitron zapewne ma na to odpowiedź. Nie ważne czy specjalizujesz się w druku cyfrowym, offsetowym czy flexo, reklamie, opakowaniach czy etykietach. Navigator Harlequin RIP pokrywa większość ze wszystkich możliwych scenariuszy.

Więcej informacji nt. Xitron Navigator Harlequin RIP

Czytaj tutaj: http://www.xitron.com/products/navigator-harlequin-rip/