iC3D

iC3D to pierwsze oprogramowanie które pozwala tworzyć w czasie rzeczywistym interaktywne makiety 3D produktów takich jak: opakowania, etykiety, owijki czy standy.

Inne oprogramowanie wymaga podzielenia tych produktów w zależności od ich rodzaju. iC3D potrafi przedstawić wszystkie kombinacje tych produktów na jednej scenie.

iC3D to pierwsze oprogramowanie do wizualizacji 3D korzystające z opatentowanej technologii Smart Mesh. Pozwala to natychmiastowe nałożenie grafiki i etykiety na obiekt bez potrzeby mapowania tekstur. Szybko projektuj i generuj asymetryczne modele 3D takie jak butelki na perfumy używając unikatowego narzędzia „Malarza kształtów”

Szybkie wizualizacje i korekty na pojedynczym lub wielu obiektach na raz. Po skończeniu możesz wygenerować wysokiej rozdzielczości obraz, PDF 3D, proof lub gotowy obiekt z drukarki 3D.


Podziel się efektem prac wewnątrz firmy, z klientami, mailowo lub w postaci animowanych filmów. Użyj darmowego  iC3D opsis aby uczynić współpracę prostą i efektywną.

iC3D jest idealny dla:
Agencji reklamowych
| „Potrzebujemy szybko tworzyć realistyczne makiety 3D i przyśpieszać proces akceptacji, jednocześnie redukując nasze koszty wewnętrzne”
Projektantów opakowań | Wirtualne makiety pozwalają nam wcielać nasze pomysł w rzeczywistość dużo szybciej. Może dostarczyć więcej projektów i uzasadnić nasze wydatki”
Inżynierów | Makiety 3D pozwalają nam spojrzeć na opakowania pod różnym kontem, rozwiązywać problemy  i wyróżnić się”

Kliknij i zamów prezentację interesującego Cię systemu
Kliknij i zamów prezentację interesującego Cię systemu