Nowa wersja callas pdftoolbox 13

callas software, wiodący dostawca zautomatyzowanych rozwiązań w zakresie zapewniania jakości i archiwizacji PDF, wydał właśnie wersję 13 swojej linii produktów pdfToolbox. Głównymi nowościami nowego wydania są szerszy zakres opcji dla użycia JavaScript do dynamicznego generowania kontroli (checks) i poprawek (fixes), jak również nowy interface do tworzenia impozycji. Kolejnym punktem ciężkości było dodanie nowych opcji dla planów procesowych (process plans) i ulepszenie sposobu, w jaki są one konfigurowane w interfejsie użytkownika. Nowa wersja umożliwia zatem wyższy poziom automatyzacji niż kiedykolwiek, po raz kolejny zwiększając produktywność i efektywność podczas pracy z pdfToolbox.

callas pdftoolbox 13
callas pdftoolbox 13

„Nowe funkcje i ulepszenia, które zintegrowaliśmy w pdfToolbox 13 są przede wszystkim skierowane do druku wielkoformatowego, etykiet, opakowań i personalizowanego druku masowego”, powiedział Dietrich von Seggern, Dyrektor Zarządzający w callas software GmbH. „Jeszcze raz udało nam się zrealizować wiele życzeń klientów w tej dziedzinie”.

Na przykład, callas systematycznie rozszerzył sposób, w jaki JavaScript może być używany w pdfToolbox 13. Użytkownicy nowego wydania mogą wykorzystywać JavaScript do definiowania kontroli i poprawek na w pełni dynamicznej podstawie. Impozycje mogą być teraz również stosowane przy użyciu JavaScript, co czyni je znacznie łatwiejszymi.

Partnerzy OEM callas software mogą również korzystać z pdfToolbox w chmurze, co pozwala im na dostęp do technologii PDF callas software w ich własnych produktach, bez konieczności instalowania osobnego programu lub pobierania aktualizacji.

pdfToolbox 13 korzysta również z bardziej elastycznych opcji podczas konwersji pojedynczych stron, zmniejszania i kompresji obrazów oraz integracji z Enfocus Switch. Wreszcie, nowa wersja zawiera również nowy raport oparty na JSON z konfigurowalnymi szczegółami na temat PDF i jego dalszego przetwarzania.

Dostępność i ceny

callas pdfToolbox 13 jest dostępny od dziś:

pdfToolbox 13 jest bezpłatną aktualizacją dla wszystkich posiadaczy licencji pdfToolbox Desktop, pdfToolbox Server, pdfToolbox CLI lub pdfToolbox SDK z Software Maintenance Agreement (SMA).

W celu uzyskania dalszych informacji na temat dostępności, ceny, opcji, prosimy o kontakt z nami.

Pobierz w pełni funkcjonalną, ograniczoną czasowo wersję próbną z www.callassoftware.com