ERP / MIS

Optimus Dash MIS

Optimus jest jednym z pierwszych producentów zintegrowanych systemów do zarządzania przedsiębiorstwem poligraficznym. Do tej pory kontynuujemy misję dostarczania najbardziej innowacyjnych, zaawansowanych i kompleksowych rozwiązań MIS (ang. Management Information System – pol. System Zarządzania Informacją).

Dzięki klientom z różnych sektorów poligrafii mamy niezbędną wiedzę na temat potrzeb i wymagań rynku poligraficznego. Wiemy także, jak zwiększać dynamikę przedsiębiorstwa poligraficznego w odniesieniu do dynamicznie zmieniającego się przemysłu poligraficznego.

Odwiedź stronę produktu >>

VoluPack ERP

Volume Software jest producentem oprogramowania ERP/MIS dla branży opakowań o ponad 30-letniej historii. System wdrażany jest przede wszystkim w zakładach produkcji tektury falistej oraz producentom opakowań tekturowuch. Nasza wysoce modułowa oferta obejmuje kosztorysowanie, zarządzanie zakupami, zarządzanie produkcją, planowanie i logistykę.

Od wielu lat specjalizujemy się we wdrożeniu zintegrowanego systemu informatycznego dostosowanego do kluczowych potrzeb firmy. Zespół Volume Software składa się z doświadczonych konsultantów z branż naszych klientów: producentów tektury falistej i papieru, producentów opakowań z tektury falistej i litej (pudła, POS), drukarń etykiet.

Odwiedź stronę produktu >>