InSoft opublikował nową wersję IMP 8!

imp_news1Szanowni Państwo,

Chcielibyśmy podzielić się nową świetną wiadomością! InSoft, producent systemu impozycyjnego IMP, opublikował nową wersję systemu o numerze 8. Zanim zaczniemy pisać na temat nowych funkcji, jesteś już zaznajomiony z IMP?

IMP jest unikatowy system impozycyjny, który w pełni automatyzuje proces przygotowania impozycji w oparciu o rzeczywiste koszty produkcji danej pracy w drukarni. Pozwala automatycznie planować na których maszynach produkcja jest najbardziej opłacalna, a przy tym oprogramowanie upraszcza i automatyzuje cały proces produkcji od przygotowania płyt do pakowania. System zawiera kilka kluczowych innowacji i posiada zaawansowane algorytmy optymalizujące proces układania użytków na arkuszu, a co najważniejsze obsługuje wszelkiego rodzaju impozycje dla książek, ganging obiektów prostokątnych oraz opakowań i etykiet.

Ponad to system łatwo można zintegrować z dowolnym sklepem internetowym automatyzując przygotowanie gotowych arkuszy do druku. System został także zintegrowany z Optimus MIS.

Usprawnienia i nowe funkcje

Najbardziej wyróżniającą się cechą w wersji 8 jest profesjonalna obsługa maszyn do druku wielkoformatowego. Od tej wersji  oprogramowanie IMP potrafi łączyć dowolne kształty na dowolnie dużych formatach. Ponadto, istnieje znaczny nacisk na przetwarzanie danych CAD.

Możesz znaleźć więcej informacji o nowej wersji systemu w j. angielskim klikając TUTAJ.

Jak zapoznać się z IMP 8

Jeśli chcesz zapoznać się z systemem, zamówić prezentację zdalną lub pobrać darmową wersję testową IMP-a (można jej używać przez 30 dni bez żadnych ograniczeń) kliknij w jeden z poniższych linków.

Zespół Optimus Polska