Print Software podpisuje umowę partnerską z Laidback Solutions AB

Gdańsk/Norrköping, 10 marca 2023 — Print Software, firma specjalizującą się we wdrażaniu systemów informatycznych dla poligrafii, ogłosiła dziś partnerstwo z firmą Laidback Solutions AB w zakresie dystrybucji systemu Corbit. Partnerstwo zapewnia potencjalnym klientom Print Software na samodzielne budowanie własnych zautomatyzowanych przepływów prac (ang. workflows), które zapewniają znaczne oszczędności i redukcję ilości reklamacji.

Laidback Solutions od początku swojej działalności koncentruje się na rozwoju oprogramowania dla przemysłu wydawniczego. Pierwszym systemem typu workflow był system Filetrain z którego korzystały także polskie zakłady poligraficzne, w tym największa drukarnia polska internetowa Chroma. Obecnie Laidback wprowadził na rynek nowy system Corbit Workflow, będący następcą Filetraine-a, który wzbogacił go o możliwość wizualnego budowania przepływów prac. Nowe podejście zastosowane w Corbit przyspiesza tworzenie przepływów, ale także zdecydowanie ułatwia ich późniejszą modyfikację i rozwój.

Przykładowy workflow w Corbit
Przykładowy workflow w Corbit

Jesteśmy bardzo zadowoleni z podpisanej umowy. Firma Laidback zapewnia nam szkolenia i ciągłe wsparcie, zaś my będziemy dostarczać zautomatyzowane systemy polskim zakładom poligraficznym. Widzimy ogromne zainteresowanie tym zagadnieniem. — powiedział Bogusław Lichoński, Prezes zarządu Print Software. — Nie ukrywam, że umowę zawarliśmy, gdyż wkrótce rozpoczynamy nasz pierwszy projekt w jednej z polskich drukarń. Automatyzacja procesów to wyzwanie, któremu sprostamy mając takie narzędzie jak Corbit.

O Print Software

Print Software jest firmą specjalizującą się we wdrażaniu systemów informatycznych dla poligrafii. Do osiągnięć należą udane wdrożenia systemu ERP/MIS w zakładach poligraficznych o różnych profilach. Ponadto firma wdraża także systemy inspekcji plików, druku i Braille’a. Wspomaga działy konstrukcyjne i graficzne. Dostarcza nowoczesne rozwiązania web2print. Tworzy na zamówienie automatyczne przepływy prac (ang. workflows) zawierające automatyczną korektę plików PDF i zarządzanie kolorem.

O Laidback

Laidback Solutions został założony w 2002 roku i od początku koncentruje się na rozwoju oprogramowania dla przemysłu wydawniczego. Jest to możliwe głównie dzięki naszym produktom, które są zaprojektowane tak, aby były bardzo wydajne i jednocześnie elastyczne w użyciu. Jesteśmy głęboko przekonani, że systemy muszą wspierać organizację, a nie ją wyznaczać, co można było wielokrotnie zaobserwować.

Większość naszych klientów to wydawnictwa, drukarnie, drukarnie prepress lub inne rodzaje korporacji publikujących w ten czy inny sposób. Obecnie jesteśmy reprezentowani w około dwudziestu krajach poprzez partnerów i resellerów. Posiadamy klientów w sumie w około trzydziestu krajach.

Kontakt: Janusz Duda
+48 608 696 421
j.duda@printsoftware.pl

Więcej informacji

Opis systemu Corbit po polsku: https://www.printsoftware.pl/corbit-workflow/

Portal poświęcony Corbitowi po angielsku: https://corbit.net/

Szybkie wprowadzenie do Corbita

Kliknij i zamów prezentację tego systemu
Tylko kliknij 🙂