Ultimate Impostrip

Automatyzacja oprogramowania impozycyjnego oznacza zdecydowaną redukcję kosztów dla każdej drukarni. Brak błędów ludzkich i prawdziwa, niezawodną automatyzacja ważnej technologicznie operacji, jaką jest tworzenie impozycji.

Jeśli pracujesz jako drukarnia cyfrowa, offetowa, fleksograficzna, prowadzisz własny web-to-print, szukasz integracji z twoim systemem ERM/MIS, to zapewniamy wzrost twojej rentowności. Jeśli po prostu chcesz zrobić więcej tymi samymi zasobami, to odpowiedzią jest tylko automatyzacja. W związku z rosnącym zapotrzebowaniem na mniejsze nakłady i krótsze czasy realizacji zleceń, musisz myśleć inaczej o impozycji i introligatorni, automatyzacja napędza zyski.

Zapoznaj się z różnymi pakietami Ultimate Impostrip®:

Niezależnie od tego, czy jesteś profesjonalistą w dziedzinie prepressu, czy jesteś początkujący, Ultimate Impostrip® Pro ułatwi Ci wejście w świat zoptymalizowanej impozycji. Oferuje on profesjonalne funkcje zarządzania procesem impozycji, pozwalające na wykorzystanie wszystkich możliwości sprzętu drukującego. Uzyskaj pełną kontrolę nad pozycją strony, spadami, rozmiarami stron, skalowaniem, znacznikami drukarskimi i marginesami dla uzyskania najlepszej jakości.

Zaprojektowany z myślą o wydajności, Ultimate Impostrip® Automation optymalizuje każdy aspekt procesu impozycji za pomocą narzędzi, które są łatwe w użyciu, a jednocześnie niezwykle wszechstronne. W bardzo krótkim czasie można skonfigurować link do systemu MIS, internetowego systemu edycji zdjęć lub internetowego systemu składania zamówień. Doskonale nadaje się do bardzo krótkich terminów realizacji kampanii marketingowych, transakcji i krótkich serii książek.

Ultimate Impostrip® Scalable został zaprojektowany z myślą o rozwiązaniu rosnącego wąskiego gardła w nakładach, wynikającego z rosnącej ilości zadań i rosnącej liczby krótkich serii, które muszą być drukowane w bardzo krótkim czasie. Wymagania dotyczące szybkości pracy zawsze będą wskazywały na Ultimate Impostrip® Scalable.

Ultimate Impostrip® PassGate automatyzuje drukowanie zdjęć na maszynach cyfrowych i urządzeniach wykańczających oraz pozwala znacznie ograniczyć ilość odpadów. Tłumaczy on informacje zebrane z komponentów wyjściowych i wykorzystuje logikę produkcji do generowania biletów zleceń (job tickets) ze wszystkimi wymaganymi informacjami produkcyjnymi oraz tworzy pliki gotowe do druku w locie.

Kliknij i zamów prezentację interesującego Cię systemu
Kliknij i zamów prezentację interesującego Cię systemu