tFLOW

tflow_4tflow_logo

tFLOW to oprogramowanie on-line służące automatyzacji przesyłania plików, ich inspekcji i korekty. System skierowany jest dla firm poligraficznych i prepressowych. Upraszcza proces przetwarzania plików, dzięki czemu pozwala uzyskać większą wydajność i zniwelować wąskie gardło. tFLOW to nowoczesna i otwarta architektura która z łatwością integruje się z dowolnym systemem MIS, Web2Print czy ERP.

tflow_1

 

tFLOW redukuje ilość ręcznych operacji związanych z kontrolą jakości i dostarcza pracownikom narzędzie komunikacji XXI wieku. Klienci, przedstawiciele handlowi, operatorzy prepress i zespół produkcyjny mogą współpracować 24/7 mając całkowitą przejrzystość działań, eliminując potrzebę długich korespondencji mailowych i dziesiątek telefonów. Zmniejsza to ryzyko popełnienia kosztownych błędów i opóźnień dostaw.

tflow_3

Przegląd produktów

tFLOW proof jest uproszczonym modułem przeznaczonym dla grafików, automatyzuje proces generowania proof i akceptacji klienta. Najniższa cena ze wszystkich modułów.

tFLOW preflight zawiera wszystkie funkcje modułu proof, a dodatkowo narzędzia do automatyzacji inspekcji plików.

tFLOW professional dla małych i średnich firm przetwarzających 20 do 40 plików dziennie, więcej przestrzeni i dedykowane szablony proof

tFLOW enterprise moduł sztandarowy. Najbardziej popularny wśród średnich i dużych firm.

tflow_2

Więcej informacji nt. tFLOW

Opis produktu: https://www.fourpees.com/en/products/tucanna/tflow/tflow
Kolejny opis: http://aleyant.com/page/tflow

ZOBACZ TEŻ

Aleyant tFLOW 9 już dostępny! Realizuj swoje zlecenia szybciej www.printsoftware.pl/nowosci/aleyant-tflow-9-juz-dostepny/

Kliknij i zamów prezentację interesującego Cię systemu
Kliknij i zamów prezentację interesującego Cię systemu