Print Software partnerem Skanowanie.pl

Gdańsk/Warszawa, 10 kwietnia 2023 — Print Software, firma specjalizującą się we wdrażaniu systemów informatycznych dla poligrafii, ogłosiła dziś partnerstwo z firmą Skanowanie.pl w zakresie sprzedaży systemów inspekcyjnych oraz systemów obiegu i archiwizacji dokumentów.

Obie firmy podjęły się zbudowania nowej spójnej oferty skierowanej dla branży poligraficznej. Do tej pory obie firmy działały w nieco innych obszarach — Print Software wdraża oprogramowanie, zaś Skanowanie.pl jest dostarcza i serwisuje głównie skanery.

Print Software od wielu lat wdraża na rynku poligraficznym nie tylko systemy MIS, czy oprogramowanie optymalizujące procesy produkcyjne, ale także systemy inspekcyjne i system archiwizacji skanowanych dokumentów. — powiedział Bogusław Lichoński, Prezes zarządu Print Software. — Bardzo zależało nam, aby nasza oferta była wzmocniona skanerami, co pozwala nam dostarczać klientom gotowe rozwiązanie. Bardzo ważny jest też serwis sprzędu, który firma Skanowanie.pl ma najlepszy w Polsce.

Poza systemem Global Vision w ofercie Print Software pojawił się nowy produkt Inform Content Compare.  Jest to oprogramowanie będące zautomatyzowanym narzędziem inspekcyjnym służącym do profesjonalnego elektronicznego porównywania plików roboczych PDF oraz zeskanowanych arkuszy drukarskich lub pojedynczych produktów (etykiet, opakowań, itp). Wzbudziło ono ogromne zainteresowanie klientów, a ci którzy chcieli wykorzystać je w pełni musieli szukać także urządzeń skanujących. Po spotkaniu z szefami Skanowanie.pl nie było żadnych wątpliwości, ze jest to jedyny partner, z którym można zbudować atrakcyjny dla klientów pakiet zawierający system inspekcyjny i odpowiednio dobrany i dostosowany do potrzeb klienta skaner.

Piękne wiosenne słońce na sopockiej plaży i silny uścisk dłoni obu prezesów dobrą wróżbą dla wspólnych projektów. Od lewej Marcin Buczek (Skanowanie.pl), Bogusław Lichoński (Print Software)

Piękne wiosenne słońce na sopockiej plaży i silny uścisk dłoni obu prezesów dobrą wróżbą dla wspólnych projektów. Od lewej Marcin Buczek (Skanowanie.pl), Bogusław Lichoński (Print Software)

Doświadczenie, wiedza i zrozumienie potrzeb klienta charakteryzujące obie firmy pozwoliły stworzyć ofertę, która zdecydowanie wykracza poza rynek poligraficzny. Jego właściwe wykorzystanie może mieć kluczowe znaczenie dla wyeliminowania błędów na etapie przygotowania plików do produkcji jak i w jej trakcie. Zmniejsza się liczba reklamacji i kłopotów z klientami w zakresie jakości. W dobie ostrej rywalizacji i walki o klienta sposobem na zapewnienie sobie jego lojalności jest zbudowanie w nim poczucia pewności co do jakości produktów. Za tę pewność i zaufanie klient jest gotowy często zapłacić wyższą cenę.

Spotkanie przedstawicieli obu firm na plaży w Sopocie

O Print Software

Print Software jest firmą specjalizującą się we wdrażaniu systemów informatycznych dla poligrafii. Do osiągnięć należą udane wdrożenia systemu ERP/MIS w zakładach poligraficznych o różnych profilach. Ponadto firma wdraża także systemy inspekcji plików, druku i Braille’a. Wspomaga działy konstrukcyjne i graficzne. Dostarcza nowoczesne rozwiązania web2print. Tworzy na zamówienie automatyczne przepływy prac (ang. workflows) zawierające automatyczną korektę plików PDF i zarządzanie kolorem.

O Skanowanie.pl

Od 30 lat zajmujemy się analogową i cyfrową archiwizacją różnego rodzaju obiektów: archiwalnych, bibliotecznych i muzealnych. Oferujemy najlepszy wybór skanerów do digitalizacji ksiąg, mikrofilmów a także idealny do domowego użytku czy dla firmy. Skanowanie.pl świadczy także kompleksowe usługi począwszy od pomocy w wyborze idealnej drogi digitalizacyjnej, doboru odpowiedniego sprzętu. Ponad to dział serwisu oferuje nie tylko pomoc w zakresie serwisu skanerów, ale także udziela wsparcia telefonicznego, mailowowego.

Kontakt: Janusz Duda
+48 608 696 421
j.duda@printsoftware.pl

Więcej informacji

Portal Skanowanie.pl: https://skanowanie.pl/

Portal Print Software: https://www.printsoftware.pl/