Home STARA WERSJA

Czym się zajmujemy?

Systemy ERP/MIS

Wspieramy zakłady poligraficzne, dostarczając rozwiązania kompleksowe. Nasza oferta obejmuje innowacyjny system Optimus Dash MIS oraz zaawansowany system VoluPack ERP, dedykowany branży producentów tektury falistej i konwerterów.

Systemy Web2Print

Pomagamy drukarniom projektować produkty online przy użyciu profesjonalnego systemu web2print. Nasza oferta obejmuje OnPrintShop oraz Pressero, które posiadają wbudowane edytory do projektowania produktów on-line.

Systemy workflow

Automatyzujemy i wprowadzamy ogromne oszczędności dla Twojego zakładu poligraficzngo. Idealne i zdecydowanie najlepsze budżetowo rozwiązanie dla poligrafii, to Corbit Workflow. Pierwszy, prawdziwie bezpłatny, system low-code workflow Dew-X.

Systemy inspekcyjne

Narzędzia do automatycznej inspekcyjnym służącym do profesjonalnego elektronicznego porównywania plików roboczych PDF oraz zeskanowanych arkuszy drukarskich: Inform Content Compare oraz GlobalVision.

Systemy produkcyjne

W naszej ofercie znajdą Państwo szereg topowych systemów produkcyjnych:  pdfToolboxIMP / IMP Flow | Ultimate Impostrip | Picador CAD | iC3D | Xitron Harlequiln | Copra/Zepra/ColorAnt.

Audyty, wdrożenia i wsparcie

Naszych klientów obsługujemy kompleksowo. Zaczynając od audytów przedwdrożeniowych, przygotowanie specyfikacji wymagań dla systemu, wdrożenie, szkolenia dla administratorów i pracowników do wsparcia powdrożeniowego.

19

Lat naszych doświadczeń

> 100

Zrealizowanych projektów

> 900

Instalacji stacji roboczych

> 10

Partnerów technologicznych

Co mówią o nas klienci?

caret-down caret-up caret-left caret-right
Piotr Kaczorowski Prezes Zarządu, Bluejet

Jesteśmy użytkownikiem systemu Optimus Dash. Wszystkie nasze wymagania zostały spełnione. System jest kompleksowy i rozbudowany, wymaga więc wsparcia. Niektóre funkcjonalności, których nie postulowaliśmy a system je posiadał okazały się po czasie bardzo potrzebne i przydatne. Cały więc czas uczymy się optymalnie korzystać z Optimusa. My optymalizujemy Optimusa a on optymalizuje nas.

Jacek Ragus Właściciel, Drukarnia Ragus

Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z Print Software. Przede wszystkim korzystamy z Optimus Dash, bardzo elastyczny system, który może poprawnie opisać i nadzorować innowacyjne procesy. Także IMP – program do impozycji, który również, jak systemy ERP, analizuje koszty realizacji zlecenia i wskazuje najtańszą ścieżkę produkcyjną. Picador – program do projektowania opakowań i paletyzacji. Najnowszym nabytkiem jest system workflow Corbit.

Adam Stec Prezes Zarządu, Stec Karton

Współpraca z Print Software układa się bardzo dobrze. System Optimus Dash pozwala na pełną kontrolę procesu sprzedaży i produkcji. Po zakończeniu wdrożenia specjaliści z Optimusa wykonali dla nas także integrację z naszym systemem księgowym. Specjalnie dla nas powstał też moduł automatyzujący wyliczanie współczynnika FSC wyrobu gotowego. W planach mamy automatyzację zbierania informacji o wykonaniu zadań bezpośrednio z maszyn – Optimus ma bowiem specjalny moduł wykonujący tę czynność.

Patrycja Szczygieł Dyrektor Kontroli Jakości, Marion

Program inspekcyjny Global Vision w pełni spełnił nasze oczekiwania. Udoskonaliliśmy kontrolę jakościową laminatów, kartoników oraz etykiet, w tym także etykiet transparentnych. System pozwala na automatyczne wyłapywanie subtelnych błędów drukarskich i szybką ocenę jakości kodów kreskowych zgodnie z normą ISO/IEC 15416:2016.

Bezpłatna konsultacja

Mierzysz się z wyzwaniem w branży poligraficznej? Zamów bezpłatną konsultację z naszym ekspertem. W czasie rozmowy poszukamy wstępnych rozwiązań na Twój problem.

(*) Pole wymagane

Zgadzam się na przetwarzane powyższych danych osobowych na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f RODO, tj. w oparciu o niezbędność przetwarzania do celów wynikających z prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez Administratora danych. Wyrażam zgodę na przechowywanie danych, otrzymywanie ofert handlowych i marketingowych.