Optimus Planowanie

Prestige Scheduler to zaawansowany system planowania produkcji, który idealnie sprawdza się w zakładach produkcji opakowań i etykiet oraz drukarniach.

System jest w pełni zintegrowany z Optimus MIS oraz systemami zbierania danych z produkcji tzw. terminalami produkcyjnymi. Umożliwia znacznie lepszą organizacja pracy w obszarze produkcji. Pamiętajmy, że nasza misja to całkowita eliminacja podwójnego wprowadzania informacji. Oto główne zalety systemu:prestige1

  • Natychmiastowe aktualizacje, podziel się swoim nowo utworzonym planem natychmiast. Zobaczysz każdą pracę i proces dostosowujący się do zmian automatycznie
  • Dzięki terminalom produkcyjnym rejestrującym czas i ilość otrzymujesz natychmiastową informacje zwrotną do planowania co pozwala Ci na bieżąco zarządzać zespołem i informować klientów.
  • Zarządzanie materiałami pozwala Ci wydajniej planować gospodarkę magazynową. Wiesz kiedy dokonywać zamówień u dostawców i kiedy wydajesz do produkcji materiały ze stanów magazynowych.
  • Interfejs daje Ci możliwość dzielenia się z klientami i pracownikami zdalnymi postępem pracy. Klienci mogą zobaczyć aktualny status swoich prac, co eliminuje konieczność kontaktu telefonicznego z obsługą drukarni. Wszyscy pracownicy drukarni również mogą mieć wgląd w status poszczególnych zleceń i dzięki temu lepiej planować swoją pracę. Dzięki temu wszystkie prace można planować z dokładnością do minuty.
  • Bezpieczne planowanie pozwala na wybranie, którzy użytkownicy mogą planować produkcje, a którzy mają jedynie wgląd w plan.

Zróżnicowany i skalowalny

Różnorodna i elastyczna funkcjonalność, integracja uszyta na miarę oraz szeroki wybór wtyczek. Prestige Sheduler to najbardziej elastyczny system planowania.

Potężne narzędzie planowania

Układaj prace i planuj sytuacje „co by było gdyby” bez naruszania obecnego planu produkcji. Nie ważne czy w kolejce masz 100 czy 5000 lub więcej prac dzięki Prestige zdążysz zaplanować je wszystkie. (uwzględniając nawet zlecenia prognozowane) Ilość zleceń przekracza Twoją maksymalną wydajność w przyszłym miesiącu? Z Prestige Schedulere zapanujesz nad produkcją!

Kliknij i zamów prezentację interesującego Cię systemu

Kliknij i zamów prezentację interesującego Cię systemu