Aleyant tFLOW 9 już dostępny!

 

tFLOW 9 jest naszpikowany wieloma nowymi funkcjami, które pozwolą podnieść wydajność Twojej drukarni. Realizuj swoje zlecenia szybciej!

Zapoznaj się z nową funkcjonalnością, oglądając nasz poniższy webinar:

 

 

Co nowego?

Nowy interfejs użytkownika
Przeprojektowany ekran główny upraszcza korzystanie z tFLOW. Dodatkowo nowy widok zleceń i proofów pozwala Ci szybko i łatwo zmienić status prac, wypuścić je do produkcji, przeglądać różne wersje plików proof oraz produkcyjnych i wiele więcej!

E-mail powitalny
Dodaliśmy możliwość wysyłania spersonalizowanych maili powitalnych dla nowych użytkowników. Dzięki temu łatwiej im przeglądać i akceptować zlecenia w tFLOW.

Linki dostępowe
tFLOW pozwala na inteligentniejsze zarządzanie dostępem przy pomocy dedykowanych linków publicznych oraz prywatnych. System automatycznie rozpoznaje nadane użytkownikowi uprawniania i pozwala korzystać z systemu wedle nich.

Przypominanie o akceptacji
Prosiliście o to, więc stajemy na wysokości zadania! Opcja wysyłania przypomnienia o akceptacji została dodana do panelu zlecenia. Teraz możecie wysłać przypomnienie jednym kliknięciem!

Bardziej elastyczne API
Spersonalizowane zmienne i warunki logiczne mogą być teraz wysłane bezpośrednio przez API, bez potrzeby dodatkowego programowania. Zawsze posiadaliśmy obszerną bibliotekę warunków logicznych, które nasi klienci mogą wykorzystać do swoich potrzeb. Jeśli jednak nie możecie w niej znaleźć tego, czego szukacie, możecie po prostu stworzyć i dodać swoje własne!