Optimus Polska partnerem Ultimate TechnoGraphics

Optimus Polska. Print Software Solutions podpisała umowę o współpracy z Ultimate TechnoGraphics, której celem jest wdrożenie innowacyjnego systemu impozycyjnego Impostrip zintegrowanego z systemem Optimus Dash MIS. Umowa obejmuje zarówno sprzedaż systemów Ultimate w Polsce, ale także wsparcie dla klientów w języku polskim. Od kilku miesięcy firmy prowadziły wspólny projekt integracyjny, którego efektem będzie możliwość sterowania zadaniem impozycji z poziomu systemu MIS. Po utworzeniu zlecenia produkcyjnego i dołączeniu do niego plików produkcyjnych PDF zadanie wykonania impozycji wykonane będzie automatycznie przez Impostrip.

Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracą z firmą Ultimate TechnoGraphics — powiedział Janusz Duda, dyrektor handlowy Optimus Polska — i z przyjemnością włączamy produkty Ultimate do naszej oferty. Jestem przekonany, że rosnąca potrzeba automatyzacji w polskich zakładach poligraficznych zostanie w pełni zaspokojona naszym zintegrowanym rozwiązaniem.

Chciałbym także dodać, że Impostrip posiada także integrację z systemem web2print OnPrintShop, który jest także w naszej ofercie.

Optimus Polska. Print Software Solutions jest firmą specjalizującą się we wdrażaniu systemów informatycznych dla poligrafii. Do naszych osiągnięć firmy należą udane wdrożenia systemu ERP/MIS w zakładach poligraficznych o różnych profilach. Specjalizujemy się także w systemach inspekcji plików, druku i Braille’a. Wspomagamy działy konstrukcyjne i graficzne. Dostarczamy nowoczesne rozwiązania web2print. Tworzymy na zamówienie automatyczne przepływy prac (ang. workflows) zawierające automatyczną korektę plików PDF i zarządzanie kolorem.

Ultimate TechnoGraphics jest wiodącym na świecie producentem systemu impozycyjnego Impostrip. Fundamentem rozwoju firmy i jej oprogramowania jest wieloletnie doświadczenie jako firmy świadczące usługi poligraficzne na całym świecie korzystają ze zwiększonej wydajności w środowisku cyfrowym i hybrydowym. Firma Ultimate TechnoGraphics wynalazła cyfrową impozycję, wydając po raz pierwszy Ultimate Impostrip® w 1989 r. i od tego czasu nadal odgrywa wiodącą rolę na rynku, dostarczając najbardziej innowacyjne i progresywne produkty do impozycji. Obecnie Ultimate jest liderem w dziedzinie oprogramowania do impregnacji i automatyzacji maszyn introligatorskich. Firma ma bogatą historię dostarczania i integrowania technologii impozycyjnych z rozwiązaniami sprzętowymi i programowymi dla liderów branży poligraficznej.