ScanProof

global_vision_logo

ScanProof to zaawansowany system kontroli jakościowej produktów już wydrukowanych. Producent systemu oferuje system w wielu branżach, a użytkownikami systemu są:

 • Zakłady produkcji opakowań.
 • Agencje Reklamowe/ studia DTP.
 • Firmy z przemysłu chemicznego .
 • Firmy z przemysłu farmaceutycznego.
 • Odbiorcy końcowy materiałów drukowanych (korporacje).
 • Inni

Systemy firmy GlobalVision zapewniają nam kontrole tekstu oraz grafiki na etapie projektu, jak również w połączeniu ze skanerami umożliwiają porównanie wydruku z plikiem referencyjnym. W zakres inspekcji wchodzi:

 • Kontrola tekstu:
  — rodzaj zastosowanej czcionki,
  — rozmiar czcionki,
  — lokalizacja tekstu,
  — ortografia.
 • kontrola grafiki
  — nieprawidłowości w kolorystyce,
  — kontrola tekstu przekonwertowanego na grafikę,
  — braki graficzne.
 • kontrola kodów informacyjnych
  — kod kreskowy,
  — kod QR i micro QR,
  — kod DataMatrix.
 • kontrola języka Braille`a,
  — rozmieszczenie punktów,
  — wysokość punktów,
  — translacja na zwykły tekst.

Ponadto w ofercie posiadamy wysokiej jakości urządzenia współpracujące z w/w systemami:

 • SCAN TVS – skaner płaski – dostępne są różne opcje wielkościowe
 • SCAN 360° – skaner rotacyjny do obsługi zadrukowanych elementów walcowych
 • SCAN Wet – ink – skaner do obsługi świeżo wydrukowanych materiałów
 • SCAN BOOK – urządzenie umożliwiające inspekcję dokumentów wielostronicowych

skanery

Oferowane systemy mają udokumentowane certyfikaty zgodności z:

 • FDA 21 CFR Part 11
 • EMEA RoHS

Poniżej podajemy Państwu listę systemów i modułów obsługujących różne aspekty kontroli jakościowych. Więcej o systemie można przeczytać tutaj.

ScanProof™
Porównywarka zeskanowanego arkusza z referencją, współpracująca ze skanerem. Porównuje w oparciu o najwyższej klasy algorytmy obiekty graficzne i tekstowe. Odpowiednia dla inspekcji ekstremalnie dużych plików/arkuszy dla druku komercyjnego oraz opakowaniowego.

scan_proof

Proofware™
Pierwsze w świecie rozwiązanie do inspekcji opakowań działające w chmurze. Zabezpieczenie znaków towarowych opakowań od początku do końca, wraz z korporacyjnym dostępem do aplikacji inspekcji tekstu, sprawdzania pisowni, grafiki, prooof’a, kodów kreskowych lub pismo Braille, a wszystko dla dowolnych plików.

DocuProof™
Porównywarka do tekstu. Porównuje obszerne dokumenty tekstowe. Dobrze skrojone dla inspekcji kontraktów, publikacji, insertów, manuskryptów oraz wielu innych.

ArtProof™
Porównywarka Grafiki. Porównuje wzajemnie obiekty graficzne oraz tekstowe. Dedykowane jest to do inspekcji plików elektronicznych. Dobrze zgrane z cyfrowym porównywaniem dowolnych plików elektronicznych.

art_proof

BarProof™
Weryfikacja całego arkusza drukarskiego pod kątem poprawności kodów kreskowych. Zapewnia to dbałość o najwyższą jakobar_braile_proofści twojego łańcucha dostaw i zwiększa zaufanie klienta końcowego.

BrailleProof™
Weryfikacja Braille Dot jest prostym oprogramowaniem. BrailleProof™ pozwala na weryfikację obecności wszystkich punktów pisma Braille, poprzez zeskanowanie wydrukowanego produktu i podświetleniu różnic. Inspekcja pisma Braille jest szybka i łatwa.

iCount™
Automatycznie liczy poprawność ilości dużych stert insertów, broszur, kartonów etc.

Scan360°™
Scan360°™. B Inspekcja butelek oraz tub w szacie graficznej. Odpowiednie do kontroli jakości produkcji przez personel jak też przez drukarzy czekających na inspekcję elementów graficznych i tekstów na przedmiotach cylindrycznych.

SmartFolders™
A Smart Folder jest rozwiązaniem opartym o tzw. hot-foldery. Pliki umieszczane są w folder, a na ich podstawie automatycznie generuje się raport inspekcji.

Scan Wet-Ink™
Wet ink roll scanner to rozwiązanie przeznaczone dla cyfrowego skanowania elementów opakowania. Zaprojektowane z myślą o rynku drukarskim. Scan Wet-Ink™ eliminuje: czasochłonne, kosztowne i zawodne wizualne kontrole poprwawności, czekanie na suchy wydruk. Dostarcza rozwiązanie zwiększające produktywność i bezpieczeństwo.

Scanbook™
ScanBook jest skanerem o wysokiej wydajności dedykowanym do skanowania książek, manuali, broszur itp w celu spełnienia oczekiwań kontroli jakości wielostronicowych dokumentów oraz instrukcji obsługi.

Braille Inspection
Odpwiedź of firmy Global Vision’s na inspekcję pisma Braille. Z najszybszym, najbardziej dokładnymi narzędziami pomiarowymi dostępnymi na rynku, inspekcja Braille obsługiwana jest z precyzją jakiej do tej pory nie było na rynku.

BraillePoint™
Najbardziej dokładny narzędzie pomiarowe do pomiaru punktów pisma Braille, dostępne na rynku. BraillePoint jest systemem dedykowanym do dokładnej weryfikacji i pomiaru wysokości pisma Braille i odstępów (na kartonach i etykietach).