FileTrain Workflow

Superekspres do Automatyzacji codziennych zadań

FileTrain to potężne narzędzie do automatyzacji dowolnego typu workflow w twojej firmie. Podstawowe funkcje to kopiowanie, przenoszenie, usuwanie plików, FTP upload / download, zaglądanie do skrzynek poczty elektronicznej, przetwarzanie plików graficznych, XMP-routing i szperanie w bazach danych. FileTrain otwiera Państwu nowe możliwości i zaoszczędzi mnóstwo czasu poprzez eliminację pracy ręcznej.

filetrain1

Kto potrzebuje FileTrain?

Automatyzacja potrzebna jest w firmach z różnych branż:

  • wydawcy gazet.
  • wydawcy czasopism.
  • wydawcy książek,
  • producenci reklam,
  • firmy prepress,
  • drukarnie,
  • organizacje branżowe,
  • szpitale,
  • firmy księgowe,
  • firmy informatyczne.

Automatyzacja

FileTrain nie obawia się żadnego typu o automatyzacji, to naprawdę nie ma znaczenia. Może być skonfigurowany tak, aby obsłużyć większość zadań!

filetrain2

Odbieranie plików

Automatyczne pobieranie plików z serwerów FTP, adresów e-mail lub serwerów plików. Po pobraniu plików przez FileTrain można je sortować w oparciu o dosłownie każde kryterim — można także odczytywać z plików metadane.

Przesyłanie plików

Także przesyłanie plików może być całkowicie zautomatyzowane. Przesyłu można dokonywać przez FTP lub e-mail. FileTrain oczywiście również pozwala kopiować lub przenosić przez inne protokoły.

Metadane

FileTrain potrafi czytać i pisać, takie metadane jak XMP oraz IPTC. Może to być wykorzystywane przy monitorowaniu adresów e-mail. Można pobrać wszystkie wiadomości e-mail wraz z załącznikami i wykorzystać informację o nadawcy w celu dalszej obróbki.

Konwersja i obróbka plików graficznych

Zmień rozmiar, rozdzielczość, kolory lub przytnij plik graficzny. FileTrain nawet pozwala zmieniać rozdzielczość obrazów bez użycia resampling’u, doskonale nadaje się do standaryzacji i optymalizacji przepływu e-grafiki.

Operacje na plikach PDF Preflight / Split / Merge

FileTrain ma wbudowane funkcje do komunikacji z systemem pdfToolbox Server do prefligtu i poprawiania plików PDF. Potrafi też dzielić na strony i łączyć pliki PDF.

Zaawansowany moduł Database

Dwukierunkowa komunikacja z bazami danych np. systemów MIS, ERP lub Web2Print. Umożliwia korzystanie z danych klientów oraz innych informacji administracyjnych w celu automatyzacji komunikacji z klientem.

Użyj wartości dynamicznych

FileTrain obsługuje wiele różnych wartości dynamicznych. Można dodawać lub edytować datę i czas, tworzyć pliki i foldery z nazwami zbudowanych z różnych źródeł itp.

Kliknij i zamów prezentację tego systemu

Kliknij i zamów prezentację tego systemu